מדריכים למטייל הישראלי בסינגפור

סינגפור, עיר-מדינה קטנה השוכנת בקצה הדרום-מזרחי של אסיה, נודעת בעיקר בזכות ממשלתה חמורת הסבר, רחובותיה המצוחצחים ושלל האיסורים שהיא מטילה.

 

המשטר הנוקשה של סינגפור מצא את עצמו, יותר מפעם אחת, תחת ביקורת צולבת של ארגוני זכויות אדם, אך גם מבקריה הגדולים ביותר של המדינה הזעירה מסכימים כי "עם הצלחה קשה להתווכח" ואיכות החיים בעיר היא מן הגבוהות בעולם, לא רק במושגים של רווחה כלכלית, אלא גם (ובעיקר) ביכולתה של המדינה להעניק לאזרחיה בטחון אישי גבוה ושיעור פשיעה נמוך.
.
לתיירים הגודשים אותה, מציעה העיר הרבה יותר מרחובות נקיים ופארקים מטופחים... מעטות הן הערים בעולם היכולות להתגאות בעושר תרבותי כמו זה של סינגפור ובשפע של נופים וניגודים המתקיימים בהרמוניה על פיסת ארץ כה קטנה... יערות גשם טרופיים החוסים בצלם של גורדי שחקים, מקדשים מסורתיים הניצבים ליד מרכזי קניות מודרניים, בתים ססגוניים בני מאתיים שנה שהוסבו לפאבים אופנתיים, ובני קבוצות ודתות שונות החיים יחד בשלווה וחוגגים זה את חגיו של זה.

 

שלושת המדריכים שלנו נועדו לעזור לכם להפיק את המקסימום מביקורכם בסינגפור : המדריך לאטרקציות ואתרים בסינגפור ייקח אתכם אל מאה האתרים והאטרקציות הטובות בסינגפור, כולל מידע מפורט לגבי כל אתר ואתר, מה יש לראות בו, שעות פתיחה, כיצד מגיעים ואיזה עוד אתרים מעניינים יש בסביבתו... המדריך השני שלנו נקרא 25 טיולי יום בסינגפור וכפי שמרמז שמו, תמצאו בו 25 מסלולי יום מפורטים המכסים כל פינה ואתר במטרופולין התוסס, כולל הסברים מדוייקים והמלצות למסעדות וקניות לאורך המסלול, ואילו המדריך השלישי נקרא המדריך למקומות לינה זולים בסינגפור ובו תקבלו  מידע מעולה על מקומות לינה טובים וזולים בהונג קונג, מאכסניות וגסטהאוסים, עד מלונות 3-כוכבים.

 

אנו מקווים כי תיהנו מהגלישה ותפיקו תועלת מן המדריכים ונשמח, כמובן, לשמוע את הערותיכם והארותיכם.

 

              אסיה-פסיפיק מדריכים בע"מ