מדריכים למטייל הישראלי במקאו

מטיילים רבים שמעו על מקאו בזכות בתי הקזינו שלה ובזכות היותה "האחות הקטנה של הונג קונג", אך לטריטוריה הקטנטנה, המשתרעת על שטח של בסך הכול 30 קמ"ר, יש המון מה להציע מעבר לתעשיית ההימורים המשגשגת שלה... החל מהיסטוריה עשירה ביותר, המשלבת שלטון פורטוגזי בן מאות שנים, עם תרבות סינית עתיקה, דרך מבנים מרשימים, מסעדות וחיי לילה, מוזיאונים לא רעים, אטרקציות בינלאומיות ואפילו, תאמינו או לא, חופים יפים ומסלולי הליכה בחיק הטבע...

 

ההנחה כי מקאו היא בסך הכול "אחותה הקטנה של הונג קונג" ולכן אין טעם לבקר גם בה היא שגויה מיסודה... שתי הערים שונות זו מזו בתכלית והדבר היחיד המקשר ביניהן היא הקירבה הגיאוגרפית וקווי המעבורת הנוחים, בזכותם אפשר לנוע בין הערים 24 שעות ביממה / 365 יום בשנה.

 

המדריכים המקוונים שלנו יסייעו לכם להפיק את המקסימום מביקורכם במקאו:

המדריך לאטרקציות ואתרים במקאו ייקח אתכם אל חמישים האתרים והאטרקציות הטובות במקאו, כולל מידע מפורט לגבי כל אתר ואתר, מה יש לראות בו, שעות פתיחה, כיצד מגיעים ואיזה עוד אתרים מעניינים יש בסביבתו... ואילו המדריך למקומות לינה זולים במקאו יספק לכם מידע מעולה על מקומות לינה טובים וזולים במקאו, מאכסניות וגסטהאוסים, עד מלונות 3-כוכבים.

 

אנו מקווים כי תיהנו מהגלישה ותפיקו תועלת מן המדריכים ונשמח, כמובן, לשמוע את הערותיכם והארותיכם

 

              אסיה-פסיפיק מדריכים בע"מ