מדריכים למטייל הישראלי בהונג קונג

הונג קונג, העיר הבינלאומית של אסיה, היא מטרופולין תוסס ורבגוני המציע למטייל בו מגוון בל יאמן של נופים, אטרקציות וחוויות.

 

למרות שהיא משתרעת על פני שטח קטן יחסית של כאלף קמ"ר (משהו כמו רמת הגולן שלנו, לשם השוואה...), יש בהונג קונג כל מה שהמטייל יכול לחלום עליו... מארכיטקטורה מודרנית עד מקדשים עתיקים, ממוזיאונים בינלאומיים עד שווקים תוססים, ממסלולי הליכה מרהיבים בחיק הטבע עד לאיים קטנים ומפארקי שעשועים עולמיים עד חופי ים בתוליים...

 

כאן תמצאו ארבעה מדריכים מקוונים בעברית שיעזרו לכם להפיק את המקסימום מביקורכם בהונג קונג: המדריך השלם למטייל הישראלי בהונג קונג הינו המקיף מבין הארבעה וכולל מידע גם על נושאים כלליים כמו טיסות, תחבורה, פעילות יהודית, מסעדות טובות ומה לא... המדריך למאה האטרקציות והאתרים הטובים בהונג קונג לוקח אתכם אל מאה האתרים והאטרקציות הטובות בהונג קונג, כולל מידע מפורט לגבי כל אתר ואתר, מה יש לראות בו, שעות פתיחה, כיצד מגיעים ואיזה עוד אתרים מעניינים יש בסביבתו... המדריך השלישי שתמצאו כאן נקרא 25 מסלולי יום מומלצים בהונג קונג וכפי שמרמז שמו, תמצאו בו 25 מסלולי יום מפורטים המכסים כל פינה ואתר במטרופולין התוסס, כולל הסברים מדוייקים והמלצות למסעדות וקניות לאורך המסלול, ואילו המדריך הרביעי נקרא המדריך למקומות לינה זולים בהונג קונג ובו תקבלו  מידע מעולה על מקומות לינה טובים וזולים בהונג קונג, מאכסניות וגסטהאוסים, עד מלונות 3-כוכבים.

 

אנו מקווים כי תיהנו מהגלישה ותפיקו תועלת מן המדריכים ונשמח, כמובן, לשמוע את הערותיכם והארותיכם

 

              אסיה-פסיפיק מדריכים בע"מ